
For oss i Ambient Lounge var dette årets høydepunkt. Å delta på Oslo Dog Show var en fantastisk mulighet til å møte hundeentusiaster, eiere, og selvfølgelig, de fantastiske firbeinte stjernene selv. Hver eneste besøkende på vår stand ga oss verdifulle inntrykk og minner vi kommer til å skatte.



Vi vil rette en stor takk til alle som tok seg tid til å besøke oss. Å se så mange engasjerte og lidenskapelige mennesker var virkelig inspirerende. Det var gledelig å diskutere våre produkter, dele historier om våre kjæledyr og lære mer om hva som er viktig for dere når det kommer til hundens komfort.
Oslo Dog Show er mer enn bare en utstilling; det er en feiring av vår felles kjærlighet for hunder. Det minner oss om hvorfor vi gjør det vi gjør: for å gi hunder den komforten og kvaliteten de fortjener. Vi ser frem til å delta igjen neste år, og håper å se mange kjente fjes, samt møte nye venner!
Takk igjen for en utrolig helg og for deres varme mottakelse. Vi setter stor pris på det!




